Nasza Kancelaria posiada bogate doświadczenie w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Charakteryzuje nas duża skuteczność, szybkość i terminowość świadczonych usług. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oraz zapewnienie wszechstronnej i skutecznej pomocy prawnej. Jesteśmy nowoczesną Kancelarią, oferującą usługi nie tylko w klasycznej formie, ale także dostęp do pomocy prawnej świadczonej za pośrednictwem Internetu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Stosujemy zasadę minimalizacji kosztów. Zawsze informujemy o następstwach podejmowanych działań, a także o naszej ocenie szans ich powodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria mieści się w Radomiu, na czwartym piętrze budynku biurowego „Temida” (róg ulic Warszawskiej i Parkowej, przy nowym Sądzie).

 

Na potrzeby prowadzonych z naszym udziałem spotkań, negocjacji czy szkoleń, zapewniamy możliwość skorzystania z naszej sali konferencyjnej.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od niedawna, korzystamy z Kancelarii z programu do obsługi Kancelarii Vismo. Jedną z zalet tego programu jest możliwość zapewnienia tzw. dostępu dla klienta.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

Kancelaria adwokacka
ul. Parkowa 2a lok. 20
26-600 Radom